Gürkan Özsoy Blog

#Bloglamak . #Bludit . #Güncel . #Matematik . #Öğrencilik


Sil Baştan Başlamak


Merhaba, yeni bir yıl ve yeni bir blog ile yeniden işe başladım. önceki blogum gurkanozsoy.com çok talihsizlikler yaşadı. Son zamanlarda da git gide Google’ın gözünden düştü. Öyle olunca uzatmanın anlamı olmayacaktı. Ben de gurkanozsoy.com‘u kapatma kararı aldım. Buradan, bu sayfadan yazmaya devam edeceğim. Yakında eksik kalan birkaç ayrıntıyı da tamamlayıp tam gaz yoluma devam edeceğim.

Çoğu kez yeni bir şeye başlamak, daha doğrusu önceden yapılan bir şeyi daha iyi yapmak için her şeye sıfırdan başlamak, kolay olmuyor. Sanırım ben şanslı olanlardanım. Okul hayatım dahil bazı konularda her şeye sıfırdan, sil baştan başlayabilmek nasip oldu bana. Hal böyle olunca insan hem umutlanıyor hem seviniyor. Umarım bu kez, geçmişte yaşadığım talihsizlikleri yaşamam ve kaldığım yerden devam ederim.

Daha pek çok eksiğim var. Bir defa kendime ait yeni bir tema hazırlama derdindeyim. Ama bu iş sanırım taa yaza kadar gerçekleşmeyecek. İnsanın kendi el emeği olan bir ürünü kullanması kadar güzel bir şey yok. O yüzden yeni temamı yaza hazır etmeyi planlıyorum. Bu arada kafamı taktığım AMP sorununu da çözdüm. Artık sayfalarım AMP versiyonuyla yayınlanabiliyor. Gerçi henüz hata var mı yok mu kontrol etme fırsatım olmadı. Onu da en kısa sürede halletmek istiyorum. Bundan başka eski yazılarımdan çok işe yarar olan ve hiti yüksek yazıları tekrar ekleyeceğim.

Teşekkürler.Nasıl yorum yaparım?