Hakkımda . Gizlilik . İletişim . RSS


Kitapyurdu Hediye Çeki Nasıl Kullanılır?

15 Eylül 2018

Kitapyurdu Hediye Çeki Nasıl Kullanılır?

Bu yazımda kitapyurdu.com'dan alınan hediye çekinin nasıl kullanılacağını anlatacağım. Oldukça basit bir şey. Başlamadan önce belirteyim: kitapyurdu.com'dan 25, 50 ve 100 TL'lik hediye çekleri almak mümkün. D&R'da daha fazla seçeneğiniz var. Öyle ki 250 TL'lik hediye kartı bile alabiliyorsunuz. Bunu D&R üzerinden satılan tüm ürünler için kullanabiliyorsunuz. Ama kitapyurdu.com hediye çekleri, sadece kitap alımı için kullanılabiliyor.

Hediye çekinin nasıl kullanılacağını anlatmaya geçmeden önce şu hususları belirteyim:

1- Bu hediye kartı sadece kitapyurdu.com üzerinde kullanılır. Bu yüzden kitapyurdu.com üzerinde bir hesabınız mutlaka olmalı. Hesabınız yoksa buradan bir hesap oluşturunuz.

2- Hediye kartı çek, kredi veya tam ödemeli kredi kartı değildir. Nakit ile değiştirlmez veya başka hediye kartı almak için kullanılmaz.

3- Bir yıl süreyle geçerlidir.

4- Kaybolduğunda takip edilemez, iptal edilemez ve iadesi yoktur.

5- Sadece kitap alımında kullanılır.

Bunları belirttikten sonra gelelim kartı nasıl kullanacağımıza.

Gelen kartı poşetinden çıkarın ve aktivasyon kodunun olduğu kısmı hafifçe kazıyın. Çıkan kodu, en son ödeme seçenekleri kısmında kullanacaksınız.

50-100 TL arasında kitap seçin. Kitap seçme işlemi bitince sepetim kısmına tıklayın. Karşınıza gelen panelde satın al butonuna basıp devam edin.

kitap al kitapyurdu.com

Kargo adresi, fatura adresi ve kargo metodu aşamalarını geçip ödeme aşamasına gelin:

kitap al ödeme kitapyurdu.com

En aşağıda, sol tarafta hediye kartı kodu ekle kısmı var. Buraya, hediye kartındaki kodu, aynen, doğru şekilde giriniz ve devam diyerek işlemi bitiriniz. Bu kadar. :) Bütün bu işlemleri 26 saniyelik kısa videoda izleyebilirsiniz.