Hakkında

Sıcak bir Ramazan gününde doğmuşum. İlk ve orta öğretimimi yaşadığım şehirde, Söke’de tamamladım. Üniversiteyi ise Aydın’da Adnan Menderes Üniversitesi’nde tamamladım. Matematik lisans bölümü mezunuyum (son senem olduğu için artık mezunum diyorum). 2017 yılında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri programına başladım. Şu an 2.sınıf öğrencisiyim. İleride bilişim veya istihbarat üzerine yüksek lisans yapmayı düşünüyorum. 

Ablamı seneler önce, babamı ise 2014 senesinde kaybettim. İngilizcemi geliştiriyorum. Ofis programlarını ileri düzeyde bilir ve kullanırım. En büyük tutkum elbette matematik. Hususan strateji oyunlarına ilgi duyarım ve bu oyunları oynamayı severim. Ayrıca sürekli kitap okurum.

Matematikten nefret eden bir toplumda matematikçi olmak bir ayrıcalık. 

Sosyal medya hesaplarım…

Facebook: Gürkan Özsoy

Twitter: Gürkan Özsoy

Instagram: Gürkan Özsoy

Ask.fm: Gürkan Özsoy

Sormak istediğiniz bir şey olursa yukarıdaki hesaplardan birini kullanarak veya iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

Bu sitede çerezler kullanılıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul ediyorsunuz. Bunun yanında IP bilginizi -iletişim formunu kullanmanız dışında- kayıt altına almıyoruz. Teşekkürler.