Gürkan Özsoy Blog

#Bloglamak . #Bludit . #Güncel . #Matematik . #Öğrencilik


Kitapyurdu Hediye Çeki Nasıl Kullanılır?


Kitapyurdu Hediye Çeki Nasıl Kullanılır?

Bu yazımda kitapyurdu.com'dan alınan hediye çekinin nasıl kullanılacağını anlatacağım. Oldukça basit bir şey. Başlamadan önce belirteyim: kitapyurdu.com'dan 25, 50 ve 100 TL'lik hediye çekleri almak mümkün. D&R'da daha fazla seçeneğiniz var. Öyle ki 250 TL'lik hediye kartı bile alabiliyorsunuz. Bunu D&R üzerinden satılan tüm ürünler için kullanabiliyorsunuz. Ama kitapyurdu.com hediye çekleri, sadece kitap alımı için kullanılabiliyor.

Hediye çekinin nasıl kullanılacağını anlatmaya geçmeden önce şu hususları belirteyim:

1- Bu hediye kartı sadece kitapyurdu.com üzerinde kullanılır. Bu yüzden kitapyurdu.com üzerinde bir hesabınız mutlaka olmalı. Hesabınız yoksa buradan bir hesap oluşturunuz.

2- Hediye kartı çek, kredi veya tam ödemeli kredi kartı değildir. Nakit ile değiştirlmez veya başka hediye kartı almak için kullanılmaz.

3- Bir yıl süreyle geçerlidir.

4- Kaybolduğunda takip edilemez, iptal edilemez ve iadesi yoktur.

5- Sadece kitap alımında kullanılır.

Bunları belirttikten sonra gelelim kartı nasıl kullanacağımıza.

Gelen kartı poşetinden çıkarın ve aktivasyon kodunun olduğu kısmı hafifçe kazıyın. kitapyurdu.com'a giriş yapın ve sol üst köşede, önce adınızın yazdığı yere ve sonra Hesabım seçeneğine tıklayın. Karşınıza gelen sayfada, en aşağıda Hediye Kartı Aktivasyonu kısmını göreceksiniz. Kodunuzu buraya yazıp aktifleştirin.

kitapyurdu.com hediye çeki aktivasyonu

Bu işlemden sonra çekinizin bedelini aşmayacak kadar kitabı sepetinize ekleyin ve ardından satın alma işlemine başlayın.

Kargo adresi, fatura adresi ve kargo metodu aşamalarını geçtikten sonra karşınıza gelen ödeme ekranında 100 TL'lik çeki kullanma seçeneği belirecek. Onu seçip sipariş işleminizi tamamlayabilirsiniz.